IGLÚ

TEK 05

Nový produkt

Na toto kartonové iglú by byl hrdý mnohý Eskymák. Jeho velikost umožňuje, aby v něm žili nejméně tři malí obyvatelé s potřebnými domácími spotřebiči. V případě zájmu dalších eskymáckých rodin o tento útulný příbytek lze vybudovat velké eskymácké útočiště. Tato kartonová hračka každému vykouzlí úsměv na tváři a dle vlastní zkušenosti zabaví děti na několik hodin.

Více informací

990 Kč s DPH

Více informací

Kartonové iglú má velmi dobré tepelné vlastnosti (je v něm opravdu teplo) a není složité na výstavbu. Dvě stěny jsou opatřeny vstupy, které mohou být umístěny vedle sebe v úhlu 90°. Součástí iglú je jedna úzká předsíň (chodbička), která může být nainstalována na jednom z vchodů a dále jedna záslepka (kryt), který umožní "trvalé" uzavření druhého vchodu, pokud ho nechtějí děti využívat.

 

Kartonová iglú umožňují jednotlivým rodinám Eskymáků spojit své ledové domy a vybudovat eskymáckou vesnici s tajnými chodbami a úkryty, které budou známé pouze malým obyvatelům této vesničky (inspiraci najdete v galerii).

           

 

Spojení jednotlivých iglú umožňuje speciální díl, který je součástí každého balení.

Děti si mohou své IGLÚ vybarvit dle své fantazie. K tomu mohou použít vodové barvy nebo pastelky voskové, plasticolor, akvarelové, ale lze i použít fixy

Kartonové IGLÚ má tyto parametry:

Rozměry modelu (D x Š x V): 183 x 140 x 122 cm

Počet dílů ke skládání: 7 ks

Příslušenství: bez barev a dekoračních materiálů

Materiál: bílý karton bez potisku. Tím, že je materiál plně recyklovatelný, přispíváte tak k ochraně životního prostředí.

Kartonová hračka se skládá bez použití lepidla a nůžek

 

 

  

Kartonová hračka je vhodná pro děti od 3 let

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Ke stažení