IndoorFun, s.r.o. | kartonové modely a hračky

Jak a kdy vše začalo?

Na počátku vzniku byly dvě nadšené duše. Jedna s organizačními a logistickými schopnostmi, druhá praktická, s hlavou snílka. Obě se společnou láskou k dětem, které svou vynalézavostí napomohly rozšířit objekt jednotného zájmu. INDOOR FUN s.r.o. vznikl v roce 2011 a od té doby bylo, je a bude naším cílem vyrábět a nabízet nejen hračky z kartonu, ale také ze dřeva a látky, které svou více-účelovostí přinesou radost dětem i dospělým.

Nevěřili byste, kolik času, kreativity a invence dítě dokáže vložit do obyčejné kartonové krabice, v níž byla zabalena např. autosedačka. Jde o jednopokojový baráček, divadélko, nebo obchod se zahradnickými potřebami, takový je dětský svět a jeho fantazie. Tato a mnohé další zkušenosti se nám díky vlastním dětem staly inspirací, jak vyrobit pěknou, funkční a ekologicky snadno zlikvidovatelnou hračku. My vám přinášíme různé velikosti i tvary, ze kterých si vyberou malí i velcí, kluci i holky.

Dalšími produkty, které vám nabízíme jsou dřevěné hračky, vyrobené z jedinečného přírodního materiálu, který je hřejivý a krásně voní. Dřevěné hračky můžete použít na výstavbu farmy, roubenky, horské chalupy, stáda kraviček či koní. Jsou uzpůsobené k domalování pastelkami, vodovkami, temperami. Jsou vhodné k různým tělesným aktivitám, jako je houpání v sedě, ve stoje (výrobky KANAMI).

Nadále vám přinášíme látkové hračky, jejichž kouzlo spočívá v jedinečném, měkkém a tělu příjemném materiálu. Takové hračky může dítě ponechat v původní podobě, nebo si je fixami a barvami na textil dokreslit dle vlastní fantazie.

V sekci ručně vyrobené produkty nabízíme šité výrobky (čepičky, nákrčníky, hračky), háčkované výrobky (háčkované čepičky, háčkovaná trička, háčkovaná ponča), skleněnou bižuterii (naušnice, šifonové kytičky, náhrdelníky). Tyto vznikly pod rukama zručným lidem, kteří rádi a s láskou tvoří. Nás velmi těší spolupráce s nimi, stejně jako možnost nabízet jejich originální dílka právě vám.

Naše výrobky se vyznačují snadnou recyklací, jejíž pomocí se snažíme chránit a zbytečně nezatěžovat životní prostředí.

Věříme, že naše produkty potěší vás i vaše nejdražší.

Tereza a Jana